Logo
Logo

Łódź Gdańska 96

42 634 38 30

795 215 247

odwiedź nas na:

 

Poznań Grunwaldzka 52

607 785 785

odwiedź nas na:

OTULENIA Z MASAŻEM

OTULENIE Z KOZIM MLEKIEM

Otulenie GoodTime to holistyczny zabieg dla ciała składający się z kilku kojących kroków: peelingu całego ciała, otulenia w maskę i w ciepły kokon, masażu głowy i stóp oraz wmasowaniu odżywczego balsamu. Wszystkie produkty są oparte na odżywczym kozim mleku, które obfituje w witaminę B, kwasy tłuszczowe oraz trójglicerydy i kazeinę, która doskonale nawilży skórę. Proteiny mleka koziego stymulują ponadto produkcję kolagenu , co uelastyczni i ujędrni skórę. Peptydy mleczne utworzą zaś aksamitny film ochronny i zniwelują podrażnienia.
Zabieg jest idealny dla wszystkich typów skóry, zwłaszcza dla osób pragnących głębokiego nawilżenia suchej skóry i relaksu. To idealny zabieg o opalaniu i na skórę wysuszoną mrozem.
Zabieg można wzbogacić dodatkowym masażem pleców lub całego ciała.

Czas zabiegu: ok. 100 min Cena zabiegu: 270 zł
Czas zabiegu z Masażem Pleców: ok. 120min Cena zabiegu: 310 zł
Czas zabiegu z Masażem Całego Ciała: ok. 150min Cena zabiegu: 390 zł

KOKOSOWO-CZEKOLADOWE OTULENIE BOUNTY

Zmysłowy, rozgrzewający i pobudzający zmysły rytuał oparty na naturalnych produktach. Peeling na maśle kokosowym, otulenie z prawdziwą jadalną czekoladą oraz Masaż gorącą słodkością przenoszą w stan prawdziwej szczęśliwości. 

Czas zabiegu: ok. 90 min Cena zabiegu: 390 zł

RÓŻANE OTULENIE

Luksusowy zabieg złuszczania skóry i owijania ciała o działaniu głęboko rewitalizującym i odżywczym połączony z ayurwedyjskim masażem głowy. Wykorzystanie bezcennych właściwości różanego serum, jojoby, wiesiołka i olejków terapeutycznych sprawiają, że skóra staje się miękka, i delikatna jak królewski atłas. Zabieg polecany także dla Kobiet Ciężarnych.

Czas zabiegu: ok. 75 min Cena zabiegu: 390 zł

OTULENIE "UCIECZKA DO TROPIKÓW"

Zmysłowy, wyjątkowo przyjemny rytuał tropikalnego peelingu i owijania ciała w tropikalnej nucie zapachowej: mango i marakuja lub papaja i ananas. Przenosi w cudowne ciepłe miejsce z naszych najpiękniejszych wspomnień lub marzeń... Rytuał wykończony jest rozluźniającym pomarańczowym masażem pleców i wmasowaniem balsamu opóźniającego  procesy starzenia się skóry, dzięki cudownemu działaniu retinolu.

Czas zabiegu: ok. 90 min Cena zabiegu: 390 zł